biomedicininis mokslinis tyrimas

          Vilniaus Universiteto Gyvybės mokslų centre atliekamas biomedicininis tyrimas „Probleminio interneto vartojimo poveikis galvos smegenų elektriniam aktyvumui“.

          Registracijos formą rasite apačioje, prie  kontaktų skilties.  Nurodytu el.paštu atsiunčiame daugiau informacijos, tinkamą laiką pasirinkti galite patys. 

 

 

 

         Tyrimo tikslas – išplėsti supratimą apie psichofiziologines  su interneto naudojimu neklinikinėje populiacijoje susijusias apraiškas. Tai padėtų:

 1. išsiaiškinti neuroninius mechanizmus, paaiškinančius probleminio interneto naudojimo poveikį psichologinei gerovei ir smegenų funkcionavimui;

 2. ir  potencialiai padėtų sukurti ankstyvam vertinimui tinkamus neurobiologinius žymenis.

 

METODIKA

0294
0305
0297

Tyrimo metu bus atliekami psichologiniai ir fiziologiniai matavimai.

Pirmiausia, siekiant įvertinti Jūsų interneto naudojimo įpročius, taip pat asmenybės bruožus, interocepcinius (vidinių kūno pojūčių suvokimą) gebėjimus bei įvertinti psichologinę būseną bus atliekami psichologiniai testai, kurių trukmė sieks apie 90 minučių.

Po jų seks fiziologinių parametrų matavimo etapas, kurio metu bus įrašomi elektroencefalogramos (EEG), elektrokardiogramos (EKG) ir elektrookulogramos (EOG) signalai. Šio etapo trukmė sieks apie 90 minučių.

 

TINKAMUMO

KRITERIJAI

Norint dalyvauti turite atitikti visus žemiau nurodytus įtraukimo kriterijus bei neatitikti nei vieno neįtraukimo kriterijaus.

Įtraukimo kriterijai

Neįtraukimo kriterijai

 • Savanoriškas asmens sutikimas dalyvauti tyrime

 • 18-35 metų amžius

 • Gera bendra sveikata (pagal Jūsų subjektyvią nuomonę)

 • Psichotropinių medžiagų vartojimas (pvz. narkotikai, psichotropiniai vaistai)

 • Neurologiniai, psichiatriniai ar endokrininės sistemos sutrikimai

 • Bet kokio tipo priklausomybė (alkoholis, heroinas, lošimas ir pnš.) (Rūkančių prašome nevartoti tabako gaminių bent porą valandų iki tyrimo) 

 • Regos ir arba/klausos sutrikimai, neištaisomi koreguojamosiomis priemonėmis

 • Moterims - nereguliarus mėnesinių ciklas ilgiau nei trys mėnesiai iš eilės, kontraceptinių priemonių vartojimas

 • Moterims - neštumas

 

NAUDA

 

 

Jums bus suteikta galimybė susipažinti su mokslinio tyrimo procesu ir jame sudalyvauti.

Taip pat, pageidaujant, po tyrimo bus pateikta tyrime surinktos su Jumis susijusios informacijos santrauka, iš kurios galėsite sužinoti savo asmenybės bruožus, interneto vartojimo įpročius, interocepcinius gebėjimus, taigi galėsite geriau pažinti save.

 
 

KITA

Tyrimo duomenys bus kaupiami ir viešinami nepateikiant tiriamųjų vardų, amžiaus ar kitų duomenų, kuriais būtų galima identifikuoti Jūsų tapatybę.

Norintiems dalyvauti ar pageidaujantiems gauti daugiau informacijos bus detaliai pateikta visa reikiama žinoti su tyrimu susijusi informacija, aprašytas tyrimas, jo tikslas ir eiga, Jūsų dalyvavimo bei konfidencialumo užtikrinimo sąlygos ir kita informacija.

 

Registracija ir kontaktai 

REGISTRACIJA:

 

Norint užsiregistruoti prašome užpildyti formą dešinėje

el.paštas: eegtyrimas@gmail.com

Saulėtekio al. 7, Vilnius 10257

Taip pat,  LSMU, VU ir VDU visus studentus kviečia dalyvauti moksliniame tyrime „Lietuvos studentų gyvenimo kokybės rodikliai: probleminio interneto naudojimo ypatumai ir neuropsichologinis profilis“ ir užpildyti anketą  https://neuropin.lsmu.lt/ 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now